Acun Ilıcalı’nın acı günü! Amcası Gürbüz Ilıcalı hayatını kaybetti

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın macası amcası Gürbüz Ilıcalı, hayatını kaybetti. Acı haberi sosyal medya hesabından duyuran Acun Ilıcalı, şu ifadeleri kullandı:

İyilikten başka bir şey düşünmeyerek, zorda kalanın yardımına koşarak, ailemize amcalık, babalık, dedelik yaparak geçen, örnek aldığım, imrenilenecek bir ömür… Canımız Gürbüz amcamı kaybettik, başımız sağ olsun…

Paylaşımında amcası ile kızı Melisa’nın fotoğrafına da yer veren Ilıcalı’ya, başta ünlü isimler olmak üzere birçok takipçisinden başsağlığı mesajları geldi.

“ANNEM VE BABAM ÇOK FARKLI İNSANLARDI”

Acun Ilıcalı, Yeşilçam’ın usta isimlerinden Hülya Koçyiğit’in sunumuyla TRT 2’de yayınlanan ‘Film Gibi Hayatlar’ programına konuk olmuştu.

Koçyiğit’in “Acun Ilıcalı’yı Acun Ilıcalı yapan şey ne?” sorusu üzerine başarılı televizyoncu, “Annem ve babam. Onlar çok farklı insanlardı. Onların ruhuma işledikleri kodlar beni buraya getirdi. Hep onlardan aldığım kodlarla devam ettim. Kızlarım benim hayatımdaki enerji kaynaklarım, jeneratör gibi düşünebilirsiniz” yanıtını vermişti.

ANNE-BABASINI TRAFİK KAZASINDA KAYBETTİ

Ilıcalı’nın annesi İlknur ve babası Ergün, trafik kazasında hayatını kaybetmişti. Ünlü ismin babaannesi ve dedesi de başka bir trafik kazası sonucu yaşama veda etmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir