Filenin Sultanları’nda Zehra Güneş turnuvayı kapattı! Resmi açıklama

Zehra Güneş, Instagram hesabından sakatlığı ile ilgili açıklama yaptı. VNL’i kapattığını açıklayan Güneş sözlerini ‘Paris’te görüşmek üzere’ diyerek tamamladı.

İŞTE O AÇIKLAMA

Amerika etabı sırasında yaşadığım sakatlık nedeniyle hissettiğim üzüntüyü ve sonrasında yaşadığım şükran duygusunu paylaşmak istiyorum.

Bu yaz için beklentilerimiz, hayallerimiz ortak. Şimdi daha iyi anlıyorum ki duygularımız da kalplerimiz de ortak.

İlk şoku atlattıktan sonra, hissettiğim güçlü sevgi ve sonsuz destek duygusu beni bambaşka duygulara götürdü. Ne kadar teşekkür etsem, şükretsem azdır.

Her geçen gün daha iyi oluyorum; İstanbul’da kendimi hızla toparlayacağıma ve Paris’te takımımla birlikte olacağıma yürekten inanıyorum.

Dualarınız, güzel dilekleriniz için sonsuz teşekkür ederim. Paris’te görüşmek üzere

İLKİN AYDIN DA SAKATLANMIŞTI
VNL’in ikinci haftasının başında A Milli Kadın Voleybol Takımı’nda İlkin Aydın da hafif sakatlık nedeniyle maçta forma giyememişti. Güney Kore ve ABD maçlarında Santarelli, İlkin’i sonradan oyuna sokmuştu. Bu yıl milli takımda sakatlık yaşayan isimler şöyle:

Eda Erdem
Zehra Güneş
Deniz Uyanık
Hande Baladın
İlkin Aydın

SIRALAMADA LİDERİZ
Filenin Sultanları, ABD karşısında 3-2’lik skorla kazanarak hanesine 2.97 puan yazdırdı. ABD’den ise 2.97 puan silindi. A Milli Kadın Voleybol Takımı, ABD maçında aldığı galibiyetle puanını 388.69’a yükseltti. Türkiye’nin galibiyetinin ardından VNL’de 2’nci haftanın dünya sıralamasındaki lideri değişmedi. Filenin Sultanları’nın zirvede yer aldığı sıralamada son durum şu şekilde:

1-) 388.69 puan – Türkiye
2-) 382.13 puan – Brezilya
3-) 373.16 puan – Polonya
4-) 358.51 puan – İtalya
5-) 346.78 puan – Amerika
6-) 329.62 puan – Japonya
7-) 327.57 puan – Çin
😎 324.00 puan – Sırbistan

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir