Samsung taşınabilir bellek tarafında imkansızı başardı

Samsung Electronics, taşınabilir bellek alanında kapasitesini artırmaya devam ediyor. Şirket, BAR Plus ve FIT Plus USB 3.2 Gen1 Flash Sürücülerinin 512GB versiyonlarını piyasaya sürdü. Bu ürünler, 400 MB/s’ye kadar okuma ve 110 MB/s’ye kadar yazma hızları sunuyor. Örneğin, 3GB büyüklüğündeki bir 4K UHD videoyu sadece 10 saniye içinde bilgisayara aktarabiliyorsunuz.

BAR Plus modeli, metal gövdesi ve entegre anahtar halkası ile özellikle taşınabilir kullanım için ideal. Laptoplar ve tabletler ile kullanımda pratik bir çözüm sunuyor. FIT Plus modeli ise daha kompakt ve diskret tasarımıyla, cihazlara sürekli bağlı kalmak için uygun bir alternatif oluşturuyor. Bu ürünler, USB 3.1 portları ile uyumlu çalışmakla kalmayıp, USB 3.0 ve 2.0 ile de geriye dönük uyumluluk gösteriyor.

Samsung taşınabilir bellek tarafında imkansızı başardı

Her iki flash sürücü modeli de, su, aşırı sıcaklıklar, X-ışınları, düşmelere ve manyetik etkilere karşı dayanıklılık sağlayan beş katmanlı koruma ile donatılmış. Bu sayede, farklı koşullar altında verileriniz güvende kalıyor.

Windows, Mac OS ve Linux işletim sistemleri ile uyumlu olan bu USB flash sürücüler, laptoplar, tabletler, televizyonlar, araç içi ses sistemleri ve oyun konsolları gibi birçok cihazla kullanılabilir. Samsung, bu ürünler için beş yıllık sınırlı garanti sunuyor.

Ek olarak, Samsung bu yıl içinde USB Type-C bağlantı noktasına sahip 512GB flash sürücüsünü de piyasaya sürmeyi planlıyor. Bu hamle ile şirket, yüksek kapasiteli taşınabilir depolama pazarındaki tekliflerini genişletmeyi hedefliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir