Sevgilisi varken bile ‘eli eline değmemişti’: Bekarlık yeminini bozmuyor… Hiç bu kadar iyi hissetmemiştim!

Söz konusu aşkı gerçekten de çok kısa sürdü. O sırada birlikte olduğu ünlüden ayrıldıktan sonra hayatında ters giden bir dizi işi de oldu ama kısa zamanda bütün bunları toparlamayı bildi. Sonuç olarak kendisine mutluluk getirmeyen kısa aşkı onun adını herkesin duymasını sağladı.

Genellikle giydiği birbirinden ilginç kıyafetlerle dikkat çeken bu genç kadın, şimdi de yaptığı açıklamayla gündemin ilk sıralarına yerleşti. İki yıldan fazla bir zamandır kimseyle yakın tensel ilişkiye girmediğini söyledi ve hemen ardından da ekledi: “Kendimi hiç bu kadar iyi hissetmemiştim!”

KIM KARDASHIAN’IN ESKİ KOCASI HAYATINI DEĞİŞTİRDİ
Böyle ilginç bir şekilde konuşulan bu genç kadın, Kim Kardashian’ın eski eşi Kanye West ile geçen yıl altı haftalık bir aşk yaşadıktan sonra yollarını ayıran Julia Fox.

Kanye West ile yollarını ayırdıktan sonra bu ilişkinin perde arkasını anlatan ve hiçbir şeyin sanıldığı gibi olmadığını söyleyen Fox, yine aynı konuda ilginç bir açıklama yaptı. Fox,”bekarlık yemini” ettiğini ve iki buçuk yıldır kimseyle yakın ilişkiye girmediğini söyledi.

Rol aldığı Uncut Gems ve Diamonds in the Rough adlı yapımlarla tanınan Julia Fox’un bu itirafı, bir flört uygulamasının reklamına yönelik verdiği yanıtla geldi.

‘KENDİMİ HİÇ BU KADAR İYİ HİSSETMEMİŞTİM’
Söz konusu flört uygulamasının reklamına sosyal medya hesabı üzerinden bir yanıt verdi Fox: “İki buçuk yıldır kimseyle beraber olmadım ve kendimi hiç bu kadar iyi hissetmemiştim” mesajını paylaştı.

Geçmişte Rus pilot Peter Artemiev ile bir evlilik yapan ve bir çocuk sahibi olan Julia Fox, Kanye West ile ilişkisi bittikten sonra da benzer bir açıklama yapmıştı.

34 yaşındaki Julia Fox, Kanye West ile birlikte olduğu dönemde her yerde el ele göz göze görüntülendiklerini ama buna rağmen aralarında herhangi bir fiziksel yakınlaşma olmadığını söylemişti.

Fox “Bizim ilişkimiz öyle değildi” diye konuştu o dönemde New York Times’a verdiği röportajda. West ile ilişkisinin detaylarını anlatan Fox,rap’çi ile herhangi bir cinsellik yaşamadıklarını sözlerine ekledi.

ÜNLÜ OLMA HEVESİ HEP VARDI
Julia Fox bundan yıllar önce gösteri dünyasında kariyer yapmaya hevesli bir genç kızdı. Kendisi bunu hayal ediyordu etmesine ama adını sadece küçük bir çevre duydu yıllarca.

Fakat sonra Kanye West ile yaşadığı ilişki sayesinde Fox hayal ettiğ işöhrete biraz farklı bir yoldan da olsa kavuştu. Sadece adını duyurmakla kalmadı West ile yaşadığı kısa ilişki ona “paranın da” kapılarını açtı.

Eski eşi Kim Kardashian’a dönmek için kamuoyunun gözleri önünde dil döken West’in, Fox ile sadece vakit geçirdiği ileri sürülüyordu o dönemde.

Her ne kadar Fox bunu yalanlasa da sonunda birliktelikleri iki ayda bitti. Sonuç olarak da bu işten kazançlı çıkan, eski evliliğinden küçük bir bebek annesi olan Julia Fox oldu.
?

ETKİNLİKLERİN VAZGEÇİLMEZ KONUĞU
Julia Fox bir süredir moda haftalarının ve gösteri dünyasındaki pırıltılı etkinliklerin değişmez konuklarından. Kendisi de sıra dışı ve fazlasıyla cüretkar giyimiyle bu konuda iddialı olduğunu bir şekilde ifade etmeye çalışıyor.

Kanye West ile ilişki yaşamaya başladıktan sonra Fox hakkındaki Google aramaları, Kanye West ile aşk yaşadığı ortaya çıktıktan sonra yani 2022 başında yüzde yüz arttı.
Aynı şekilde eskiden daha mütevazı olan Instagram hesabının takipçileri de şu an itibarıyla 1 buçuk milyona ulaştı. Durum böyle olunca Fox da sosyal medya üzerinden hatırı sayılır bir kazanç elde etmeye başladı.

MAĞAZALARDAN KIYAFET ÇALARDI
Hollywood’a adım atana kadar birçok iş yaptı Julia Fox. Fakat yaptığı hiçbir iş onu hayallerine yaklaştıramadı.

2020 yılında Rolling Stone dergisine verdiği bir röportajda, zengin kadınlara özendiğini ve onlar gibi giyinmek için mağazalardan kıyafet çaldığını itiraf etti Fox. Sonunda bir mağazada hırsızlık yaparken yakalandıktan sonra da tutuklandığını saklamadı.

Julia Fox, İtalyan bir anne ile Amerikalı bir babanın kızı olarak İtalya’da dünyaya geldi. Anne ve babası o küçükken ayrılan Fox, hayatının ilk altı yılında İtalya’da Sirona kentinde büyükbabası ile birlikte büyüdü.

Sonra da babasıyla birlikte ABD’ye, New York’a yerleşti. Julia Fox’un ABD’deki ilk yılları hiç de kolay geçmedi.

Şehirden şehre taşındılar, bir ara evsiz bile kaldılar. Julia Fox, o dönemde bir mağazadan kıyafet çalarken yakalandı ve tutuklandı.
?

‘İSTERSEN GÖĞÜS ESTETİĞİ YAPTIRALIM’
Kanye West ile yaşadığı kısacık aşk sayesinde adını duyuran Fox anılarını topladığı bir de kitap yazdı. Orada da bu kısacık ilişkinin bilinmeyenlerini satırlara döktü.

Bunlardan biri de Kanye West’in kendisine göğüs estetiği yaptırmayı önerdiği.

Julia Fox, 46 yaşındaki Kanye West’in kendisine “Eğer istersen estetik operasyonla göğüslerini büyütelim” dediğini söyledi.

Fox aslında Kanye’nin bu teklifi yaparken herhangi bir kötü niyeti olmadığını da ekledi.

Julia Fox, söylediğine göre bütün bunların gerçek olabileceğini, her şeyin harika olabileceğini hissetmiş,. Kanye West’in kendisine birçok kapıyı açabileceği hissine kapıldığını da gizlemedi Fox.

Her ne kadar aşkı kısa sürse de en azından adını daha geniş kitlelere duyurma konusunda başarı sağladı Fox.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir